Změny v autobusové dopravě - rozšíření Pražské integrované dopravy do oblasti Novoknínska a Sedlčanska

Vážení občané, obdrželi jsme následující email, prosíme o případné komentáře:

Dobrý den,

dovolujeme si Vás informovat o připravovaném rozšíření Pražské integrované dopravy do oblasti Novoknínska a Sedlčanska, které je plánováno na termín 1. 4. 2017.

Od soboty 1. 4. 2017 tedy dojde k rozšíření Pražské integrované dopravy na Sedlčansku a Novoknínsku dokončením integrace v lokalitě Nového Knína a zapojením trasy Praha – Sedlčany. Dojde k prodloužení stávající linky 361 do trasy Smíchovské nádraží – Štěchovice – Nový Knín – Dobříš a zřízením nové linky 360 v trase Smíchovské nádraží – Štěchovice – Chotilsko – Sedlčany, odkud budou vybrané spoje pokračovat dále mimo systém PID do Milevska. Integrovány budou také linky Sedlčany – Osečany, Nový Knín – Živohošť a Nový Knín – Dražetice.

Podrobné informace najdete na našich webových stránkách pod tímto odkazem:

https://ropid.cz/integrace-sedlcansko-2017/

Tato stránka obsahuje základní informace o změnách linek, tarifní informace, mapu nově integrované oblasti a také návrhy jízdních řádů.

V tuto chvíli si Vás dovolujeme poprosit o šíření těchto informací mezi Vaše občany, ať už prostřednictvím Vašich webových stránek, nebo Vámi vydávaných periodik.

V první polovině března předpokládáme vydání informační brožury s jízdními řády, mapou a informacemi o jízdném, kterou budeme distribuovat zdarma pro jednotlivá města a obce, dále prostřednictvím autobusových dopravců i sítě Českých drah. V průběhu února Vás obešleme s dotazem na požadované množství těchto letáků a dalších informačních tiskovin. Pokud budete pro informování veřejnosti potřebovat jakoukoli další pomoc, neváhejte se na mě obrátit.

Děkuji předem za spolupráci

S pozdravem

| odbor marketingu

vedoucí odboru, tiskový mluvčí

Regionální organizátor Pražské integrované dopravy

Rytířská 406/10, 110 00, Praha 1

tel.: +420 234 704 593 | mobil: +420 602 379 792 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.