Značení na silnicích

Pokud jste zneklidnění množstvím různobarevných značek a klikyháků na silnicích a cestách v obci, zůstaňte klidní. Jedná se o proces v rámci digitalizace sítí ve vlastnictví ČEZ. Jak nám bylo laicky vysvětleno, nejdříve se musí sítě vyhledat a označit na silnici, aby je následně zaměřovač mohl zaměřit a zanést do databáze. 

Brigáda v kulturním domě

Vážení občané, v sobotu 23.9.2017 se od 8 hod koná brigáda v kulturním domě. Jedná se o bourací práce. S sebou si přineste podle možností příslušné nářadí. Těšíme se na vás a děkujeme za účast. 

Do školy s ROPID a PID

Předkládáme shrnující email ohledně jízdného v rámci PID a regionů, případné dotazy směrujte na níže uvedená tel. čísla a emaiovou adresu :

Dobrý den,

dovolujeme si připomenout blížící se začátek nového školního roku a s ním také důležité informace o tom, jak a za kolik cestovat výhodně do školy pro různé věkové kategorie. Veškeré potřebné informace naleznete v tomto článku na našem webu:

https://pid.cz/do-skoly-s-pid/

Aktuální jízdní řády najdete pod tímto odkazem: https://pid.cz/jizdni-rady/

Informace o trvalých změnách spojených s přechodem z prázdninového provozu na školní rok pak najdete zde: https://pid.cz/trvale_zmeny/trvale-zmeny-v-zari-2017/

S pozdravem

Ing. Filip Drápal | odbor marketingu

vedoucí odboru, tiskový mluvčí

Regionální organizátor Pražské integrované dopravy

Rytířská 406/10, 110 00, Praha 1

tel.: +420 234 704 593 | mobil: +420 602 379 792 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.