Inzerát ZŠ Stará Huť

Učitel / učitelka pro 1. stupeň ZŠ

Hledáme na plný úvazek učitele/učitelku pro 1. stupeň ZŠ - ZŠ Stará Huť, požadujeme VŠ vzdělání pedagogického směru - učitelství pro 1. stupeň ZŠ, magisterské studium  (dle zákona 563/2004 Sb., o pedagog. pracovnících), Aj výhodou, nástup dle dohody.

V případě zájmu, či pro získání bližších informací, volejte na tel. č. 732 490 501 (v prac. dnech 10 - 16 hod.) nebo pište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plesy - hasičský a obecní

Následkem řádění tiskařského šotka se v Novém směru objevila poněkud záhadná informace o termínech hasičského a obecního plesu. Uvádíme tedy vše na pravou míru:

 

Hasičský                20.1.2018

Obecní                     3.2.2018

Kulturní dům - úklid

Jak jste určitě již zaznamenali, kulturní dům pomalu přestává být staveništěm a lze uvěřit, že se brzy otevře kulturním počinům.
Abychom však mohli otevřít nové dveře novým kulturním zážitkům, je potřeba ještě přiložit ruce k dílu, tedy k úklidu.
Prosíme všechny, kdo se mohou účastnit úklidových akcí, aby byli připraveni v týdnu od 4.12.2017. Úklid je možné provést i v průběhu týdne, pokud se sejde víc žen (i mužů pochopitelně) tak, aby se podle potřeby zajistilo vytápění. Neradi bychom nechávali celý úklid na jediné sobotní dopoledne. Kontaktujte, prosíme, kancelář obecního úřadu ohledně dohody termínu, který by pro Vás byl přijatelný. Děkujeme všem, kdo se mohou do úklidových prací zapojit. Kontaktní tel: 318522269, 724379424