rozvojms

Název projektu: „Mateřská škola Stará Huť“
Registrační číslo projektu: CZ.06.2.67/0.0/0.0/18_109/0009886

svatek BLLetošní ročník Svátku barevného listí uspořádal Památník Karla Čapka společně s Obcí  Stará Huť a Základní školou ve Staré Huti. Program začínal  tentokrát ve škole, kde již od jedné hodiny vyhrával Swing band Dobříš pod vedením pana doktora Nedvídka.

 

 

V krásném programu připraveném učitelkami a paní D. Majzelovou se všichni přítomní, kteří se do školy skoro nevešli, vrátili v čase o sto let zpátky -  do doby, kdy zde vyučoval pan řídící učitel Ladislav Malý. Dále byla obdivována výstava starých školních pomůcek a keramický model starohuťských železáren, vyrobený panem J. Tichým a T. Wildou z Dobříše.

Do školy přišla vzácná návštěva – potomci a příbuzní pana L. Malého, od jehož narození právě uplynulo 150 let. Program pokračoval přemístěním účastníků k prvnímu zastavení nové naučné stezky Karla Čapka, kde proběhlo její slavnostní otevření. Někteří přišli v dobových kostýmech, oživením byl průjezd skupiny na historických mopedech.Odpoledne pokračovalo vystoupením zpěvačky Jany Koubkové na zahradní scéně v památníku. Pozdravili jsme také Janu Pechanovou, která nám přivezla ukázat nejnovější medaile z ME. Nakonec byl táborový oheň s doprovodem trampských písní a s opékáním výborných špekáčků. Ten, kdo přišel, určitě nelitoval.

 

Kalendář akcí

Potřebujete pomoc?

Záchranný kruh - logo

 Linka bezpečí - logo


Počasí


TOPlist